ZUZANA MARTINCOVÁ

 

 rocková zpěvačka

 

HRUŠOVANY U BRNA - Falcons Rock FestMoje první koketování s hudbou začalo již od základní školy, kde jsem zpívala ve školním dětském sboru. Zúčastnila jsem se pěvecké soutěže hledáme talenty, kde jsem skončila na druhém místě. Do Prahy jsem přišla v r.1985. V roce 1987 mě oslovila Heavymetalová kapela Mysterion, kde jsem setrvala asi pět let. Vydali jsme jednu demo nahrávku. V tuto dobu jsem poslouchala hlavně skupiny IRON MAIDEN, DEEP PURPLE, JUDAS PRIEST, GAMMA RAY, BLACK SABBAT, AC/DC, GRAVE DIGGER a mnoho dalších...

       

2004 LOVOSICE - AltrosfestV roce 1999 jsem zpívala v rockové kapele D.N.A. Zde jsem působila takřka tři roky a vydala se také jedna demo nahrávka ("Svět se točí dál").

 

Koloběh dějin mě zavál v roce 2002 k Heavymetalové kapele KRLEŠ. Svůj křest ohněm jsem siKrleš 2.9.2005 098 odbyla 10. května v Bratislavě po pěti dnech členství v kapele a jedné zkoušce. Bylo to náročné, ale zvládli jsme to. I přes velké koncertní vytížení se kapela po třech letech opět dostala do studia a natočila své třetí CD "Slzy Arkóny" textově tématicky zaměřené na osud Polabských Slovanů.

 

Z volného času mi již mnoho nezbývá... To málo, co zbývá, věnuji mému dalšímu koníčku a to jsou dostihy chrtů.

 

Rokáč V+V Most 2005

 

 

 

 

Podrobný rozpis všech našich

akci,zajímavosti o aktuálním dění v kapele se dozvíte na našich internetových stránkách.

 

 

 

 

 

 

Chcete napsat Zuzaně? Pište pomocí níže uvedeného formuláře.