MRS. GIGOLO

 

Helena Kubelková - zpěv

Jarka Vinklerová - zpěv, kytara

Marcela Chmelířová  - baskytara

Lucia Cvengrošová - bicí

Kapela vznikla po odchodu Jarky Vinklerové a Heleny Zleva: Lucia Cvengrošová, Jarka Vinklerová Kubelkové (dnes TETA) z původních KSICHTIES, cca v roce 1993. Na basu sehnaly Marcelu Chmelířovou (o několik let později CHINASKI) – ta tehdy ještě studovala na střední škole a bicí obsadila Lucia Cvengrošová (později UMĚLÁ HMOTA, dříve mj. PANIKA).

Kapela natočila demosnímek, který ale nikdy nikde nevyšel :o)) Po cca roce fungování odešla Helena, takže začala zase zpívat Jarka, no ale potom odešla i Marcela. Ale Lucku s Jarkou to neodradilo – zůstaly samy a na basu přemluvily pro dočasnou výpomoc Štěpána Smetáčka. Jestli se někdo diví a říká si, že Štěpán je přece bubeník – OMYL ! Štěpán je hlavně muzikant a hraje snad na všechno a na všechno dobře.

Kapela fungovala opět jen asi dva roky, pár koncertů a zase zanikla, ale určitě stojí za zmínku, protože Lucia je výborná bubenice. Bohužel v současné době je zpátky doma, na Slovensku.

Za zmínku taky ještě stojí jedno z posledních vystoupení, už tedy sice ne přímo Mrs. Gigolo. K základu Lucia bicí, Štěpán pro změnu kytara a Jarka kytara, přibyli další muzikanti a tak se konal jeden z prvních koncertů dodnes fungující kapely The New Orchestra Of The Dreams Štěpána Smetáčka.

-kb-

---------------------------

Další foto je v přípravě, jen co se mi ho pokoutným způsobem podaří získat. -jh- :o)